רז עצמון השמה : להיות הורה עובד זה לא טיול בפארק! בין טיפול במשפחתך לבין התמסרות לעבודה במשך שעות ביום, זה יכול להיות קל להרגיש שלא נשאר לך כלום בסוף שבוע העבודה. אבל האם העבודה שלך מוציאה ממך יותר ממה שהיא צריכה? אולי הגיע הזמן לחשוב על הפרק הבא בקריירה שלך!

אבל החלפת קריירה יכולה להיות קשה, במיוחד כשבקושי יש לך זמן פנוי לעדכן את קורות החיים שלך. אז, לפני שתגיע לרשימות המשרות האחרונות, הנה מה שאתה צריך לדעת כשאתה מתכננת את המהלך הבא שלך בקריירה כדי לעזור לך לבלות את זמנך בעבודה-הורה בחוכמה.

במהלך שוק מחפשי עבודה
כהורה עובד, סביר להניח שאין לך זמן לעבור תהליך ראיון בן חודשים מלא שעות של ראיונות ושיחות טלפון. בנוסף, שליחת קורות החיים שלך לעשרות משרות עשויה לא להיות בכרטיסייה אם אין לך בדיוק את הזמן הפנוי לעשות זאת. פתרון? החזיקו מעמד בחיפוש העבודה שלכם עד שזה יהיה השוק של מחפשי העבודה.

בהערכת שוק לשנת 2021, דניאל ז’או, כלכלן בכיר ומדען נתונים של רז עצמון השמה, מסביר את השוק של מחפש עבודה ואת היתרונות של חיפוש עבודה באחד. ככל שיש יותר ביקוש של מעסיקים, כך יהיה קל יותר להורים עובדים למצוא עבודה במהירות ולמנף דברים כמו שיעור שכר טוב יותר, הטבות טובות יותר וימי עבודה מרוחקים מובטחים.

אם אתה שוקל לחזור לעבודה לאחר הפסקה, להמשיך בקידום או להתמקד בעבודה חדשה בחברה אחרת, שוק מחפשי העבודה יהיה רעב לכישוריך, הכישרונות והניסיון שלך. זה זמן טוב להמצאה מקצועית מחדש, איך שזה לא נראה עבורך.

כאשר מיקום מרוחק נפתח רז עצמון השמה
אנשי מקצוע רבים נמשכים יותר ויותר לאפשרויות מרוחקות והיברידיות מאחר שתפקידים אלו יכולים להקל על הלהטט בין הדרישות של העבודה והמשפחה. תפקידים מרוחקים נעשים אך ורק מיעד מרוחק – בדרך כלל הבית – בעוד שתפקידים היברידיים יכולים לגרום לך לבלות כמה ימים במשרד וכמה ימים מרחוק.

כשאתה מחפש עבודה מרחוק חדשה או תפקיד היברידי, חשב איזה תפקיד אתה רוצה ומה נראה מתאים לכישוריך. לאחר מכן חקרו כיצד אנשי מקצוע עוסקים בעבודה זו. אם יש לך גישה לטיפול בילדים או שהילדים שלך בבית הספר, מודל עבודה היברידי יכול לעזור לך להחזיר אותך לסביבה משרדית ועדיין להיות מסוגל לעבוד מרחוק בעת הצורך.

לאחר שרעננת את קורות החיים שלך
הזמן שלך כהורה עובד יקר מאוד. לכן, לפני שתשליך את עצמך על הזדמנויות עבודה פתוחות, חשוב להקדיש זמן לבנייה מחדש ולרענן את קורות החיים שלך.

אולי לא נגעת בקורות החיים שלך כבר שנים או אולי חלק מהמידע פשוט לא מעודכן. כך או כך, חשוב לוודא שקורות החיים שלכם מעודכנים ושיש לכם תבנית טובה למכתב מקדים למקרה שמעסיק ידרוש כזה. לאחר שקורות החיים שלך מעודכנים, התמקד בהגדלת הרשת שלך.

לאחר שהרחבת את הרשת שלך רז עצמון השמה
כהורה עובד עסוק, אתה עלול להיות קצת מנותק עם אחרים מחוץ לחברה או לארגון הנוכחי שלך. לפני שצולל ראש לשוק העבודה, התחל להרחיב את הרשת שלך.

הקדישו זמן לחיבור עם החברים, הקולגות והקולגות לשעבר שלכם כדי לעזור להרחיב את הרשת שלכם. זה יכול להרגיש קצת מרתיע לפנות לאנשים שלא היית איתם בקשר לאחרונה, אבל אל תיתן לזה להדאיג אותך. זה עשוי לעזור לכם למצוא את התפקיד המושלם שאפילו לא חיפשתם או לגלות חברה שלא הייתם חושבים לפנות אליה. ברגע שתהיה מוכן ליצור קשר או להגיש מועמדות לעבודה, יהיה לך את קורות החיים שלך מוכן לעבודה! רז עצמון השמה

אף פעם אין זמן לא נכון לחפש משרות חדשות
חשוב להרגיש בנוח עם התוכנית להתקדם בקריירה שלך, אבל אתה גם לא יכול לחכות לנצח. למרבה המזל, מקום העבודה תמיד משתנה ומספק אפשרויות מרוחקות והיברידיות יותר לעובדים, מה שאומר שזה תמיד זמן טוב להורים עובדים לחפש עבודה חדשה! רז עצמון השמה

למרות שזה יכול להרגיש מרתיע לחזור לכוח העבודה או להמשיך לעבודה חדשה, חשוב לזכור שאתה לא לבד! רז עצמון השמה יכולה לעזור לך לייעל את חיפוש העבודה שלך, למצוא עבודה עם שכר טוב יותר, לעבור לתפקיד מרחוק או היברידי גמיש יותר, להתכונן לראיונות ועוד.

יוסי רבה השמה | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה ביטוחים | יוסי רבה לינקדין